Zatory płatnicze to największa zmora przedsiębiorców. Opóźnione płatności to spory problem szczególnie teraz, w okresie pandemii COVID-19. Właśnie dlatego razem z firmą Bibby Financial Services zdecydowałem się na wsparcie akcji zapoBIEGAJ zatorom płatniczym. Pobiegnij ze mną.

Kryzys wywołany pandemią COVID-19 pogłębił problemy, z którymi małe i średnie przedsiębiorstwa borykały się już wcześniej – zwłaszcza te związane z płynnością finansową, wynikające z zatorów płatniczych. Jak wynika z badania Bibby MSP Index, przeprowadzonego na przełomie maja i kwietnia 2021 r. na reprezentatywnej próbie małych i średnich przedsiębiorstw, aż 37 proc. respondentów za największe wyzwanie dla swojej firmy w czasie pandemii uznaje utrzymanie płynności finansowej

CZYTAJ TAKŻE: Budżet firmowy. Jak kontrolować finanse małej firmy na co dzień?

Czym są zatory płatnicze?

Zatory płatnicze to zjawisko powstające w sytuacji, gdy firma nie otrzymuje na czas zapłaty od swojego klienta, przez co traci płynność finansową i nie ma możliwości regulowania swoich zobowiązań. Jedno opóźnienie w płatności uruchamia reakcję łańcuchową: w gospodarce powstaje zator i pieniądze nie płyną, przez co kolejne firmy mają problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Zatory płatnicze są nie tylko problemem jednego podmiotu, ale zagrażają dobrej kondycji wielu przedsiębiorstw, a w skali makro przekładają się na stan gospodarki naszego kraju.

Bibby Fair Pay Run – zapoBIEGAJ zatorom płatniczym to pierwszy bieg, który zwraca uwagę na problemy przedsiębiorstw z zatorami płatniczymi. Dba nie tylko o kondycję fizyczną uczestników, ale także o kondycję polskiej gospodarki!

Właśnie dlatego zostaliśmy partnerem tego wydarzenia. Pobiegnij razem z Biznes na Ostro

Zasady są proste:

  1. Zapisujesz się na wirtualne wyzwanie Bibby Fair Pay Run
  2. Przez 30 dni biegasz swoim tempem i dodajesz aktywności na stronie biegu
  3. Po ukończeniu wyzwania otrzymujesz unikalny medal oraz sportowe upominki od partnerów (możesz dodatkowo wykupić pamiątkową koszulkę techniczną i opaskę)

Bieg Bibby Fair Pay Run to również świetna zabawa i motywacja do aktywności, kiedy ciężko wyjść z domu. Zaproś znajomych, stwórz drużynę!

Biegaj z nami w słusznej sprawie!

Jako parter biegu mam  5 kodów rabatowych na zestawy startowe. Napisz na kontakt@biznesnaostro.pl i daj znać, że chcesz biec w mojej drużynie.

Bieg wirtualny – co to znaczy?

Przymusowa praca w domu, ograniczenia wyjazdów, zamknięte obiekty sportowe, odwoływane zawody – wiele z nas cierpi z powodu braku aktywności fizycznej. Stąd rosnąca popularność biegów wirtualnych, czyli wyzwań, do których mobilizuje się grupa osób, zjednoczona wspólnym celem.

Bibby Fair Pay Run to bieg wirtualny – a zatem: biegaj, gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz!

Każdą aktywność, zarejestrowaną na sportowym zegarku, czy w aplikacji smartfona, uczestnicy powinni wgrywać na stronie biegu. W ten sposób będą mogli porównać swoje wyniki z osiągnięciami innych biegaczy. Czas na realizację wyzwania to maksymalnie 30 dni od zarejestrowania swojej pierwszej aktywności.

Trasa

Uwaga wytrawni biegacze!

Do pokonania jest 150 km w ciągu 30 dni. Trasa została symbolicznie wyznaczona dookoła miejscowości Zator. Start i meta na Rynku w Krakowie, a po drodze malownicze małopolskie pagórki. Ale wcale nie trzeba jechać do Zatoru, można biegać w parku koło domu, albo innym dowolnie wybranym miejscu. Na stronie biegu będzie można śledzić, w którym puncie tej wirtualnej trasy znajduje się uczestnik.

Uwaga początkujący biegacze i miłośnicy nordic walking!

Minimalny dystans to tylko 50 km do pokonania w ciągu 30 dni! Warto spróbować, bo przecież nie od dziś wiadomo, że regularna aktywność fizyczna podnosi odporność organizmu

You may also like