Andrzej Jeznach, coach, mentor ale przede wszystkim przedsiębiorca. Zgodził się porozmawiać ze mną na temat wypalenia zawodowego przedsiębiorcy.

Praca po kilkanaście godzin na dobę, zaburzony urlop i wreszcie…depresja gdy siadasz na chwilę i pytasz sam siebie: po co to wszystko? Do czego jest ci potrzebna firma?

To przedsiębiorca z wieloletnim stażem na rynkach międzynarodowych. Zbudował kilka firm w Rosji i Niemczech, zaliczył bankructwo. Po 33 latach małżeństwa razem z żoną zdecydowali się na rozwód. Ciąg poważnych kryzysów spowodował u niego syndrom wypalenia zawodowego. Przeżył sytuacje skrajne: bez pieniędzy, bez pracy. Praca pochłaniała go tak bardzo, że nie miał kiedy zastanowić się nad hierarchią wartości. I właśnie to ogromne doświadczenie zawodowe spowodowało, że nie czułem się zbyt pewnie. Trochę bałem się rozmowy z panem Andrzejem. Ale trema szybko przeszła.

Rozmowa w formie audio

 

Pan Andrzej jest autorem kilku wspaniałych książek, m.in. “Szef, który ma czas”, czy “Sztuka życia”. Dla ścisłości. Nie zarabiam w żaden sposób na polecaniu tych książek. Uważam jednak, że opisane w nich metody są dość oryginalne i – choć nie muszą się sprawdzić u każdego przedsiębiorcy – to na pewno warto je przetestować. Proszę cię, udostępnij ten materiał

W tym odcinku:

  • Kim jest Andrzej Jeznach i czym się zajmuje?
  • Jak zaczęła się jego biznesowa kariera?
  • Dlaczego przedsiębiorcy są zajęci?
  • Jak mieć więcej czasu na mądre zarządzanie firmą?
  • Jak człowiek sukcesu może rozpoznać u siebie depresję?
  • Dlaczego sprawdził się u niego model delegowania zadań na ODPOWIEDZIALNYCH pracowników?
  • Jak skłonił pracowników do tego by sami decydowali o pensjach, premiach
  • Dlaczego Andrzej Jeznach zdecydował się opowiedzieć o swoich biznesowych porażkach?
  • Jakie zmieniło się jego życie, gdy zmienił priorytety?
  • Co najbardziej przeszkadza polskim przedsiębiorcom w zrównoważeniu swojego życia?

Dlaczego warto regularnie słuchać podkastu Biznesnaostro?

Każda z takich rozmów trwa około 15 minut. Całość jest pomyślana w ten sposób byś mógł odsłuchać rozmowę w drodze do pracy, podczas treningu w siłowni lub innej zawodowej aktywności. Moim zamierzeniem jest pokazać blaski i cienie prawdziwego biznesu.

 

Rozmawiam z przedstawicielami niewielkich firm usługowych, dużych firm produkcyjnych ale i nowoczesnych startupów. Wszystkich zapytam o ich wzloty i upadki. Bo warto uczyć się na cudzych błędach. 

Zostaw mi wiadomość!

Masz pytanie?  Zadaj je w komentarzu poniżej lub pisząc na adres kontakt@biznesnaostro.pl 

Napisz proszę w komentarzu czy podobał Ci się ten odcinek. Chętnie podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania.

Jeżeli znasz kogoś, kto dobrze motywuje do prowadzenia biznesu, potrafi łączyć pasję z zarabianiem pieniędzy, daj mi znać, a na pewno porozmawiamy w podkaście Biznesnaostro.pl

Zapraszam do subskrybowania i udostępniania

 

You may also like