Dzień dobry, dobry wieczór

Nazywam się Szymon Ostrowski i od ponad 15 lat piszę o biznesie. Przez lata pracowałem w mediach zajmujących się gospodarką. Wiele miejsca poświęca się w nich korporacjom i dużemu biznesowi. Jakiś czas temu postanowiłem spełnić swoje marzenie i założyłem biznesnaostro.pl.

Stworzyłem miejsce, w którym chcę rozwijać fascynację polskim biznesem, szczególnie rodzinnym. Moją misją jest docenić wysiłek tych, którzy osiągnęli sukces. Zazwyczaj ciężką pracą i systematycznością. Wielu z nich to ludzie tacy jak każdy z nas, ze swoimi niedoskonałościami i wadami ale pełni odwagi do podejmowania wyzwań.

Moją pasją jest poznawanie takich ludzi i opowiadanie ich historii, które tworzą się w niewielkich miastach, na prowincji, z dala od szklanych warszawskich biurowców. Nie boję się zadawać trudnych pytań związanych z biznesem. Bo biznes to pieniądze, często duże, z którymi trzeba odpowiedzialnie postępować.

Biznesnaostro.pl to także kanał YT

Każdy biznes jest inny, jedna rada czy konkretne zachowanie nie musi pasować, sprawdzić się w innym biznesie (nawet w tej samej branży). Chcę więc pokazywać jak inni osiągnęli sukces, byś mógł (mogła) sama wybrać, które wartości są najbliższe Tobie.

Chciałbym też dodać Ci odwagi do uruchomienia włanego biznesu. Będę Cię wspierał i podpowiadał sprawdzone rozwiązania.

 

Szymon Ostrowski