Jest drugą połową znakomitego duetu twórców tak znanych biznesów jak Booksy (system do rezerwacji miejsc m.in. u fryzjerów czy kosmetyczek), czy iTaxi (rezerwacji taksówek. W rozmowie z Biznesnaostro Konrad Howard zdradza jak buduje się znane na świecie globalne biznesy i jakie największe błędy, razem ze wspólnikiem Stefanem Batorym popełnili.

 

Polski start-up Booksy przyciąga poważnych inwestorów i ma coraz wyższe przychody. To jeden z nagłówków prasowych z ostatnich tygodni. Informacja o tym, że Booksy, polska aplikacja do zarządzania rezerwacjami w salonach usługowych, zdobyła 4,2 mln USD dofinansowania mnie nie zaskoczyła. Kilka razy rozmawiałem już bowiem ze Stefanem Batorym, współtwórcą i zarządzającym spółką o ekspansji i biznesowej historii. Tym razem jednak postanowiłem porozmawiać z Konradem Howardem, drugą połową tego znakomitego duetu, który stoi za sukcesem tych polskich marek.

Posłuchaj rozmowy z Konradem Howardem

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jak dobierać wspólników do biznesu i budować między sobą relacje by odnieść sukces?
  • W jaki sposób relacje mogą zabić nawet najlepszy biznes?
  • Biznes tradycyjny ws. technologiczny startup? Co nudzi ludzi internetu?
  • Kiedy można powiedzieć, że biznes się udaje?
  • Czy powinniśmy od razu wiedzieć na czym będziemy zarabiać?
  • Jakie znaczenie ma szczęście w biznesie?
  • Dlaczego tak szybko się zniechęcamy?

 

Dlaczego warto regularnie słuchać podkastu Biznesnaostro?

Każda z takich rozmów trwa około 15 minut. Całość jest pomyślana w ten sposób byś mógł odsłuchać rozmowę w drodze do pracy, podczas treningu w siłowni lub innej zawodowej aktywności. Moim zamierzeniem jest pokazać blaski i cienie prawdziwego biznesu.

 

Rozmawiam z przedstawicielami niewielkich firm usługowych, dużych firm produkcyjnych ale i nowoczesnych startupów. Wszystkich zapytam o ich wzloty i upadki. Bo warto uczyć się na cudzych błędach. 

Zostaw mi wiadomość!

Masz pytanie?  Zadaj je w komentarzu poniżej lub pisząc na adres kontakt@biznesnaostro.pl 

Napisz proszę w komentarzu czy podobał Ci się ten odcinek. Chętnie podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania.

Jeżeli znasz kogoś, kto dobrze motywuje do prowadzenia biznesu, potrafi łączyć pasję z zarabianiem pieniędzy, daj mi znać, a na pewno porozmawiamy w podkaście Biznesnaostro.pl

Zapraszam do subskrybowania i udostępniania

 

You may also like