Krzysztof Czeczot, aktor i producent audiobooków kończy realizować dzieło życia. Biblia Audio w całości, a nie tylko Nowy Testament, ma być gotowa już za kilka miesięcy. 

Biblia Audio, czyli Stary i Nowy Testament w gwiazdorskiej obsadzie, to największy audiobook w Europie. Prace nad nim rozpoczęły się w lutym 2015 roku. W pełni udźwiękowione i realizowane jako „film bez obrazu” słuchowisko radiowe, reżyserowane jest przez Krzysztofa Czeczota, pomysłodawcę oraz producenta tego dzieła. Udało nam się spotkać z Krzysztofem w jego studiu nagraniowym. 

Co to jest Biblia Audio?

 
Polacy dobrze znają już ten projekt, bowiem kilka miesięcy temu zakończyły się prace nad Nowym Testamentem, który dostępny jest w sieci oraz na płytach CD oraz pendrive’ach – czas trwania 23 godziny. Pierwszą część, czyli Nowy Testament w ciągu 12 miesięcy od dnia premiery pobrało i odsłuchało w sumie ponad 2,5 miliona razy, co jest absolutnym rekordem w historii pobrań i odsłuchań słuchowisk radiowych i audiobooków. 

W tej chwili ekipa Krzysztofa Czeczota zakończyła realizację kolejnego etapu, czyli Pięcioksięgu Mojżeszowego, który trwa 19 godzin. W sumie nagrane zostało ponad 460 głosów.

Rozmowa w formie audio

Zapraszam do posłuchania rozmowy z Krzysztofem Czeczotem

Krzysztof Czeczot współpracuje m.in. z Audioteką. 

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jak aktor staje się przedsiębiorcą?
  • Jakie błędy popełniono na początku?
  • Którą cechę Krzysztof Czeczot uważa za najbardziej pożądaną u przedsiębiorcy?
  • Jak finansuje się tak gigantyczny projekt jak Biblia Audio?
  • Dlaczego Krzysztof Czeczot zdecydował się zrealizować ten projekt?

Jak pomóc w promocji Biblii Audio?

Każdy może włączyć się w promocję Biblii Audio. Wystarczy wejść na stronę http://bibliaaudio.pl/wspieraj/ i tam dokonać bezpośredniej wpłaty na konto.

Dlaczego warto regularnie słuchać podkastu Biznesnaostro?

Każda z takich rozmów trwa około 15 minut. Całość jest pomyślana w ten sposób byś mógł odsłuchać rozmowę w drodze do pracy, podczas treningu w siłowni lub innej zawodowej aktywności. Moim zamierzeniem jest pokazać blaski i cienie prawdziwego biznesu.

 

Rozmawiam z przedstawicielami niewielkich firm usługowych, dużych firm produkcyjnych ale i nowoczesnych startupów. Wszystkich zapytam o ich wzloty i upadki. Bo warto uczyć się na cudzych błędach. 

Zostaw mi wiadomość!

Masz pytanie?  Zadaj je w komentarzu poniżej lub pisząc na adres kontakt@biznesnaostro.pl 

Napisz proszę w komentarzu czy podobał Ci się ten odcinek. Chętnie podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania.

Jeżeli znasz kogoś, kto dobrze motywuje do prowadzenia biznesu, potrafi łączyć pasję z zarabianiem pieniędzy, daj mi znać, a na pewno porozmawiamy w podkaście Biznesnaostro.pl

Zapraszam do subskrybowania i udostępniania

 

You may also like