Michał Niewiadomski, jest dyplomowanym cyrkowcem i mimem. Od 8 lat zarabia na swojej pasji, skupiając wokół siebie – jako agencja Mimello – różnorodnych artystów.

Jego trupa występowała dla największych światowych marek, można było ich zobaczyć m.in. w “Mam talent”. W pierwszym regularnym odcinku podkastu Biznesnastro rozmawiam z Michałem o biznesowej stronie tego przedsięwzięcia.

Michał zdradza swoje biznesowe motto, mówi o swojej największej biznesowej porażce. 

Mówi też o tym co blokowało go przed podjęciem decyzji o przejściu na swoje. Szukamy w nim cechy osobowości, która najbardziej przydaje się w jego biznesie. 

Michał nie miał biznesowego wzoru w rodzinie. Wiedział, że nie będzie pracował “od-do”. Wszystko zależało tylko od niego.

Dlaczego warto regularnie słuchać podkastu Biznesnaostro?

Każda z takich rozmów będzie trwałą około 15 minut. Całość jest pomyślana w ten sposób byś mógł odsłuchać rozmowę w drodze do pracy, podczas treningu w siłowni lub innej zawodowej aktywności. Moim zamierzeniem jest pokazać blaski i cienie prawdziwego biznesu. 

Będę rozmawiał z przedstawicielami niewielkich firm usługowych, dużych firm produkcyjnych ale i nowoczesnych startupów. Wszystkich zapytam o ich wzloty i upadki. Bo warto uczyć się na cudzych błędach. 

Jeżeli znasz kogoś, kto dobrze motywuje do prowadzenia biznesu, potrafi łączyć pasję z zarabianiem pieniędzy, daj mi znać, a na pewno porozmawiamy w podkaście Biznesnaostro.pl

Zapraszam do subskrybowania i udostępniania

 

You may also like