Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorców organizuje ” Inspiracje ku przedsiębiorczości”. To cykl bezpłatnych spotkań z ekspertami.

Każdego tygodnia w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej rejestrowanych jest ponad 2500 nowych firm.

Coraz częściej słyszymy, że ktoś ze znajomych porzucił etat aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast pracować w systemie odtwórczym i realizować polecenia, młodzi ludzie wybierają pracę zadaniową. Nie przeraża ich większa odpowiedzialność za własne działania ani to, że na początku ze wszystkim będą musieli poradzić sobie sami.

Do najpopularniejszych zawodów występujących w formie samozatrudnienia należą m.in: grafik, programista, tłumacz, copywriter, doradca biznesowy, specjalista ds. PR i handlowiec. Takie osoby potrzebują rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. księgowości, marketingu i sprzedaży aby potrafili samodzielnie poradzić sobie w prowadzeniu firmy. Szukają również inspiracji do dalszego działania oraz nowych kontaktów biznesowych.

>>> Przeczytaj o SOLOPRENEURACH, czyli nowym rodzaju przedsiębiorców

Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości! wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców organizuje bezpłatne warsztaty pod hasłem „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Warsztaty z ekspertami

Podczas warsztatów Natalia Kościuk z Pracowni Biznesu i opowie o 10 najczęściej popełnianych błędach w sprzedaży. Specjaliści z Tax Care SA. rozwieją wątpliwości związane z podatkami i finansami. Magdalena Łapińska zdradzi tajniki samodzielnego tworzenia stron i sklepów internetowych, oraz  fan page’y na Facebooku.

Na zakończenie spotkania Joanna Gołębiewska, Dyrektor Zarządzający Lensomai Communication, podpowie jak wykorzystać Public Relations do promocji  biznesu.

Spotkania Fundacji są zawsze bezpłatne i na najwyższym poziomie merytorycznym. Dlatego, jeśli poważnie myślisz o swoim biznesie już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularz na stronie internetowej Fundacji: https://fundacja.taxcare.pl/konferencje/warszawa-inspiracje-ku-przedsiebiorczosci/

„Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Warszawie odbędą się 20 lipca o godz. 17.00 w Millenium Plaza,Aleje Jerozolimskie 123 A na 26 piętrze w sali A.

Biznes na Ostro jest patronem warsztatów.

 

You may also like