Pierwszy rok bloga biznesnaostro.pl za nami. Postanowiłem przygotować niespodziankę dla czytelników
Szanowni,
mija właśnie rok od startu serwisu BIZNESNAOSTRO.PL. Z tej okazji niespodzianka.
To wyjątkowy moment również dla mnie. Do tej pory przygotowywałem głównie materiały do czytania. Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem (nawet te najmniej popularne teksty zbierały po kilka tysięcy odsłon). Jeśli będziecie chcieli, przygotuję dokładne sprawozdanie z pierwszego roku. Pochwalę się tym, co mi się udało, a co można było zrobić inaczej.
Tymczasem mam jednak dla Ciebie niespodziankę. Ruszam z serią podkastów. Raz w tygodniu, w każdy poniedziałek usłyszysz rozmowę z niezwykłym przedsiębiorcą.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Moje krótkie zaproszenie tutaj
Podkast (Biznesnaostro_00) Play in new window | Download
Każda z takich rozmów będzie trwałą około 15 minut. Całość jest pomyślana w ten sposób byś mógł odsłuchać rozmowę w drodze do pracy, podczas treningu w siłowni lub innej zawodowej aktywności. Moim zamierzeniem jest pokazać blaski i cienie prawdziwego biznesu.
Będę rozmawiał z przedstawicielami niewielkich firm usługowych, dużych firm produkcyjnych ale i nowoczesnych startupów. Wszystkich zapytam o ich wzloty i upadki. Bo warto uczyć się na cudzych błędach.
Zapraszam do subskrybowania i udostępniania




![RYNEK NIERUCHOMOŚCI 2024. Rynek najmu czekają GIGANTYCZNE spadki? [PODKAST]](https://biznesnaostro.pl/wp-content/uploads/2024/01/BIZNESNAOSTROMINInieruchomosci-640x360.jpg)
![[BNO_P_4] To ma być dzieło na miarę „Gry o tron” i „Wiedźmina”. Jak się zarabia na projekcie „Biblia Audio”](https://biznesnaostro.pl/wp-content/uploads/2017/10/Zrzut-ekranu-2017-10-08-o-21.28.37-640x431.png)
![[BNO_P_3] Zbudował kilka firm za granicą, zaliczył bankructwo, depresję, rozwód. Czego chce nauczyć przedsiębiorców Andrzej Jeznach, niezwykły człowiek sukcesu](https://biznesnaostro.pl/wp-content/uploads/2017/10/MG_4831-red-478x480.jpg)
![[BNO_P_2] „Najgorzej to traktować psychoterapię jako biznes” Jak zarabiać na usługach psychoterapii? Rozmowa z Mateuszem Ostrowskim](https://biznesnaostro.pl/wp-content/uploads/2017/09/ostro.jpg)
![[BNO_P_1] Jak zarabiać na usługach artystycznych? Michał Niewiadomski, Mimello](https://biznesnaostro.pl/wp-content/uploads/2017/09/Zrzut-ekranu-2017-09-10-o-18.57.27.png)



![Upadłość czy restrukturyzacja? Aktualny status dewelopera HRE i co to oznacza dla inwestorów [podkast BNO]](https://biznesnaostro.pl/wp-content/uploads/2025/09/1-640x390.jpg)


Gratuluję! Oby jak najwięcej merytorycznych wpisów 🙂 Już od dawna zaglądam na bloga i muszę przyznać, że stale mnie zaskakuje 🙂